O nas

Przystań Dzika Chata

Historia Dzikiej Chaty rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy ze starego, pełnego siana poddasza powstało pierwsze miejsce noclegowe w naszej okolicy. Cisza, spokój, przepiękne okoliczne lasy bardzo przypadły do gustu naszym gościom. Aby urozmaicić pobyt odwiedzającym, w 2006 roku zakupiliśmy pierwsze kajaki.

Dzięki nim nasi goście mogli rozkoszować się urokami Małej Panwi. Dziś oferujemy Państwu nową Dziką Chatę: nowoczesną przystań kajakową położoną w samym sercu Opolskiej Amazonki, restaurację ze smaczną kuchnią, pokoje gościnne z pięknym widokiem na rzekę i flotę ponad stu kajaków.

Nasze starania docenione zostały przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną, która przyznała nam w 2014r  Certyfikat OROT  za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego.

Kolonowskie
Miasto i Gmina

Kolonowskie – gmina licząca 5900 mieszkańców – położona jest w powiecie strzeleckim na pograniczu województw opolskiego i śląskiego, 35 km od miasta Opole i 80 km od Katowic. Gmina posiada węzeł kolejowy w Fosowskiem i znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 463.

zobacz